
Сандалі дитячі хлопчик темно-синього кольору на липучці р.26 204027M
250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 204027_!323927_26
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сандалі дитячі хлопчик темно-синього кольору на липучці р.26 204027M
Країна виробник: Україна
Виробник: Гепард
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 26 |
| Відповідає розміру | 26 |
| Довжина устілки (см) | 16,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Сандалі |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 26" |
- Ціна: 250 ₴





