Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі трикотажні чорного кольору р.XL 203691M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 37 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 69 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 101 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 75% хлопок, 20% полизстер, 5% зластан |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
- Ціна: 260 ₴






