
Кросівки жіночі світло-рожевого кольору р.37 203609M
340 ₴
- В наявності
- Код: 203609_!322290_37
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки жіночі світло-рожевого кольору р.37 203609M
Країна виробник: Китай
Виробник: Gaona
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaona |
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 340 ₴





