
Джинси підліткові для дівчинки синього кольору р.34 203553M
180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203553_!321998_34
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси підліткові для дівчинки синього кольору р.34 203553M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 34 |
| Відповідає розміру | 158 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 24 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 69 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 93 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Джинси |
| Застібка | Блискавка |
| Регулятор довжини штанів | Ні |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 34 |
- Ціна: 180 ₴




