
Худі жіноче на флісі молочного кольору з написом р.56-58 203191M
550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203191_!320832_56-58
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Худі жіноче на флісі молочного кольору з написом р.56-58 203191M
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 56-58 |
| Відповідає розміру | 56-58 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 80 см |
| Напівобхват грудей (см) | 82 см |
| Довжина виробу (см) | 70 см |
| Напівобхват талії (см) | 81 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 100% двухнитка |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Двонитка |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 550 ₴





