Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини дитячі рожевого кольору текстиль р.25 203106M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір | 25 |
| Відповідає розміру | 25 |
| Довжина устілки (см) | 15,5 см |
| Повнота ноги (см) | 5,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 4 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Мокасини |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 25 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 250 ₴






