-29%


Костюм дитячий для дівчинки червоного кольору р.1 203020M
140 ₴
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 203020_!319958_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм дитячий для дівчинки червоного кольору р.1 203020M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 74 |
| Напівобхват грудей (см) | 21 см |
| Довжина виробу (см) | 30 см |
| Довжина рукава (см) | 6 см |
| Ширина по плечах (см) | 18 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 19 см |
| Напівобхват талії (см) | 20 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 27 см |
| Посадка (см) | 21 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 6 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 27 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Костюм |
| Стать | Для дівчаток |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 99 ₴




