Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кардиган дитячий для дівчинки синього кольору р.104 201699M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 104 |
| Відповідає розміру | 104 |
| Напівобхват грудей (см) | 28 см |
| Довжина виробу (см) | 50 см |
| Довжина рукава (см) | 38 см |
| Ширина по плечах (см) | 26 см |
| Напівобхват талії (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон (см) | 31 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кардиган |
| Довжина рукава | Довгий |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 98 |
| Зріст | 104 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 180 ₴






