Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туніка жіноча блакитного кольору р.42 202521M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 43 см |
| Довжина виробу (см) | 94 см |
| Довжина рукава (см) | 14 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 43 см |
| Напівобхват стегон (см) | 44 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Туніка |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 180 ₴






