Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці жіночі чорного кольору р.38 202144M
Країна виробник: Китай
Виробник: Meideli
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підборів (см) | 4 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meideli |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Прошивка | Немає |
| Розмір | 38 |
| Сезон | Літо |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 320 ₴






