Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці жіночі чорного кольору р.39 202119M
Країна виробник: Китай
Виробник: Meideli
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Відповідає розміру | 38 |
| Довжина устілки (см) | 24,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meideli |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 320 ₴






