Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі однотонні світло-коричневого кольору р.XL 202133M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 56 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 71 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 102 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 95% коттон, 5% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L |
- Ціна: 350 ₴






