Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта жіноча однотонна пудрового кольору р.S 202136M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 57 см |
| Довжина рукава (см) | 59 см |
| Ширина по плечах (см) | 34 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон (см) | 37 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 95% коттон, 5% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Пудровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград; Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 320 ₴






