Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сарафан жіночий сірого кольору з принтом р.42 202193M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 84 см |
| Ширина по плечах (см) | 30 см |
| Напівобхват талії (см) | 46 см |
| Напівобхват стегон (см) | 56 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 42 |
- Ціна: 200 ₴






