Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Босоніжки для дівчинки рожевого кольору р.35 202068M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір | 35 |
| Відповідає розміру | 35,5 |
| Довжина устілки (см) | 22,8 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 280 ₴






