Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта дитяча для хлопчика світло-сірого кольору р.1 201741M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 86-92 |
| Напівобхват грудей (см) | 28 см |
| Довжина виробу (см) | 34 см |
| Довжина рукава (см) | 27 см |
| Ширина по плечах (см) | 26 см |
| Напівобхват талії (см) | 28 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Стать | Для хлопчиків |
| Сезон | Зима |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Довгий |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 0 |
| Зріст | 98 |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 200 ₴





