Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шорти чоловічі бірюзового кольору р.2XL 200213M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2XL |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 59 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 20 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 48 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Шнурівка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 2XL |
- Ціна: 260 ₴






