Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна жіночі кольору фуксії р.36 201086M
Країна виробник: Україна
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фуксія |
- Ціна: 200 ₴






