Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси дитячі темно-зеленого кольору р.32 200478M
Країна виробник: Україна
Виробник: Gipanis
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 32 |
| Відповідає розміру | 31,5 |
| Довжина устілки (см) | 20 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gipanis |
| Вид взуття | Крокси |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Матеріал верху | Піна |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 32" |
| Сезон | Літо |
| Колір | Темно-зелений |
- Ціна: 220 ₴






