
Кросівки чоловічі чорного кольору на шнурівці текстиль р.46 200163M
920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 200163_!306905_46
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки чоловічі чорного кольору на шнурівці текстиль р.46 200163M
Країна виробник: Китай
Виробник: SWIN
Категорія: Для чоловіків
| Розмір | 46 |
| Відповідає розміру | 45 |
| Довжина устілки (см) | 29 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стать | Чоловіча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 920 ₴





