Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кардиган жіночий однотонний червоного кольору р.44 199779M
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 61 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 42 см |
| Напівобхват стегон (см) | 46 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид виробу | Кардиган |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Кашемір |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 290 ₴





