Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна жіночі чорного кольору р.41/42 199298M
Країна виробник: Україна
| Розмір жіночого взуття | 41/42 |
| Відповідає розміру | 41 |
| Довжина устілки (см) | 26,2 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 3,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 240 ₴






