Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна жіночі сірого кольору р.38 199186M
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 200 ₴






