Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі сірого кольору р.28 199000M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 28 |
| Відповідає розміру | 28,5 |
| Довжина устілки (см) | 18,2 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Кросівки |
| Категорія | Для дітей |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Стать | Для дівчаток. Для хлопчиків |
| Розмір | 26" |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 380 ₴






