Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий персикового кольору р.48 198883M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 55 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 47 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 8 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 35 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Майка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Шорти |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Персиковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Майка |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Майка; Шорти |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Низ виробу | Шорти |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 44 |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 200 ₴






