
Шльопки дитячі для дівчинки піна рожевого кольору 171035M
138 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 171035_!191692_31
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопки дитячі для дівчинки піна рожевого кольору р.31 171035M
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 31 |
| Відповідає розміру | 31,5 |
| Довжина устілки (см) | 20 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 31 |
- Ціна: 138 ₴






