Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі для хлопчика чорного кольору Уцінка р.32 176742M
Країна виробник: Китай
Виробник: Paliament
Категорія: Для дітей
Причина уцінки товару: потрібне чищення, залишки клею,залишки фарби. Товар поверненню та обміну не підлягає
| Розмір | 32 |
| Довжина устілки (см) | 21 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота підборів (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paliament |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 320 ₴







