
Велосипеди жіночі push-up в рубчик чорного кольору р.XL-6XL 198419M
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 198419_!299474_XL-6XL
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Велосипеди жіночі push-up в рубчик чорного кольору р.XL-6XL 198419M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL-6XL |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 29 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 34 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 29 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 53 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80% полиэстер, 20% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 260 ₴





