Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шорти жіночі атласні сірого кольору р.L 180559M
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 58 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 9 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 39 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% атлас |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Атлас |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 230 ₴






