Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кеди чоловічі текстильні чорного кольору р.43 178923M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для чоловіків
| Розмір | 43 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Кеди |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стать | Чоловіча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 490 ₴






