Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Босоніжки піна жіночі темно-синього кольору р.36 198545M
Країна виробник: Україна
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | EVA |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 36 |
| Сезон | Літо |
| Супінатор | Немає |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 200 ₴






