Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна жіночі фіолетового кольору р.39 163146M
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Відповідає розміру | 38 |
| Довжина устілки (см) | 24,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 152 ₴






