Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Босоніжки жіночі білого кольору р.38 182492M
Країна виробник: Китай
Виробник: Saimaoji
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saimaoji |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Гумка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
- Ціна: 171 ₴






