Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі однотонні бежевого кольору р.9XL/10XL 198307M
Країна виробник: Узбекітан
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 9XL/10XL |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 38 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 64 см |
| Посадка (см) | 38 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 78 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 108 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 50% коттон, 45% полиэстер, 5% эластан |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Штани |
| Застібка | На гумці |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 7XL/8XL |
- Ціна: 680 ₴






