Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Жилетка жіноча малинового кольору р.M 198301M
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон (см) | 52 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Жилет |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Силует | Приталений |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
- Ціна: 620 ₴






