Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча однотонна чорного кольору р.S 198188M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 80 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 80 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Спідниця |
| Вид спідниці | Пряма |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
- Ціна: 250 ₴






