Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Пальто жіноче зеленого кольору р.42-44 197718M
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 70 см |
| Напівобхват грудей (см) | 55 см |
| Довжина виробу (см) | 82 см |
| Довжина рукава (см) | 45 см |
| Ширина по плечах (см) | 63 см |
| Напівобхват талії (см) | 55 см |
| Напівобхват стегон (см) | 55 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Гудзики |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Склад | 80% полиэстер, 10% полиамид, 10% эластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Плащівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Пальто |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Одесса |
| Розмір | 42-44 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 750 ₴




