Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий чорного кольору р.60-62 197543M
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 60-62 |
| Відповідає розміру | 60-62 |
| Напівобхват грудей (см) | 65 см |
| Довжина виробу (см) | 76 см |
| Довжина рукава (см) | 30 см |
| Напівобхват талії (см) | 65 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 60 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 90 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80 % хлопок, 20% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верх | Блуза |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Одесса |
| Розмір | 56-58 |
- Ціна: 450 ₴





