Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси жіночі чорного кольору р.36 196875M
Країна виробник: Китай
Виробник: АВА
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АВА |
| Вид взуття | Крокси |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 660 ₴






