Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі чорного кольору р.4XL-8XL 196871M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 4XL-8XL |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 63 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 80% коттон, 15% полиамид, 5% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 280 ₴






