Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна жіночі червоного кольору р.36 196734M
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 220 ₴






