Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Світшот дитячий для хлопчика чорного кольору р.10 196569M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 10 |
| Відповідає розміру | 140 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 45 см |
| Ширина по плечах (см) | 31 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Склад | 95% коттон, 5% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Довгий |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 9 |
| Зріст | 146 (34 р) |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 420 ₴






