Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі скінні синього кольору р.27 196269M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 27 |
| Відповідає розміру | 38-40 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 37 см |
| Посадка (см) | 25 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 64 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 91 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 98% коттон, 2% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 26" |
- Ціна: 310 ₴






