Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Куртка чоловіча подовжена єврозима сірого кольору р.52 196073M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 52 |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 59 см |
| Довжина виробу (см) | 89 см |
| Довжина рукава (см) | 64 см |
| Ширина по плечах (см) | 48 см |
| Напівобхват стегон (см) | 61 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид куртки | Коротка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Плащівка |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 50 |
- Ціна: 1 280 ₴






