-24%


Худі жіноче на флісі синього кольору р.2 195874M
660 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 195874_!287124_2
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Худі жіноче на флісі синього кольору р.2 195874M
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват грудей (см) | 67 см |
| Довжина виробу (см) | 72 см |
| Довжина рукава (см) | 52 см |
| Ширина по плечах (см) | 73 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 50% коттон, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Колір | Синій |
| Вид толстовок | Худі |
- Ціна: 499 ₴





