Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня-сорочка жіноча чорного кольору р.XL 184365M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 51 см |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 90 см |
| Ширина по плечах (см) | 52 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Короткий |
| Сезон | Літо |
| Склад | 98% коттон, 2% лайкра |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукня |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | XL |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 350 ₴






