Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча блакитного кольору р.S 195593M
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 130 см |
| Довжина рукава (см) | 33 см |
| Напівобхват талії (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон (см) | 45 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Довгий |
| Склад | 80% вискоза, 10% хлопок, 10% эластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Шовк Армані |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукня |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 450 ₴






