Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі жіночі кораллового кольору р.35 195294M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 35 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підборів (см) | 11 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Туфлі |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Фасон каблука | Цеглинка |
- Ціна: 380 ₴






