Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки жіночі рожевого кольору р.38 194911M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Залишки клею.
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підборів (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Балетки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 37 |
| Сезон | Демісезон |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 280 ₴






