-27%


Сукня жіноча однотонна жовтого кольору р.S 175128M
380 ₴
276 ₴
- В наявності
- Код: 175128_!204416_S
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна жовтого кольору р.S 175128M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 82 см |
| Довжина рукава (см) | 24 см |
| Ширина по плечах (см) | 36 см |
| Напівобхват талії (см) | 44 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 95% коттон, 5% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукня |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 276 ₴





